Organisatie

Periode

Huidig

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

19 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Mark van Stappershoef Voorzitter gemeenteraad
  2. Antoon van Baal Fractievoorzitter
  3. Ad van Beurden Fractievoorzitter
  4. Joep van Iersel Fractievoorzitter vanaf 07-02-2024
  5. Arno de Laat Fractievoorzitter
  6. Corné de Rooij Fractievoorzitter
  7. Bert van der Velden Fractievoorzitter
  8. Piet Verheijen Fractievoorzitter
  9. Ineke Wolswijk Fractievoorzitter
  10. Teun van den Brand Raadslid
  11. Joris Duijsters Raadslid
  12. Ad van Elsacker Raadslid
  13. Roy van Gorkom Raadslid
  14. Nancy Jansen-van Iersel Raadslid
  15. Maggie de Jong Raadslid
  16. Michael Meijers Raadslid
  17. Erik Schellekens Raadslid
  18. Mark Verhoeven Raadslid vanaf 07-02-2024
  19. Niels Verschuuren Raadslid
  20. Isabelle Visser Raadslid

Griffie

Leden van Griffie
  1. Frits Harteveld Raadsgriffier
  2. Ingrid van Breda Commissiegriffier / plv. raadsgriffier vanaf 01-01-2024
  3. Bart Bosmans Commissiegriffier / plv. raadsgriffier vanaf 01-01-2024
  4. Ruben Riemens Raadsadviseur / 2e plaatsvervangend raadsgriffier vanaf 20-06-2024
  5. Peggy Bosmans Officemanager

College van Burgemeester en Wethouders

Bekijk pagina
Leden van College van Burgemeester en Wethouders
  1. Mark van Stappershoef Burgemeester
  2. Liselotte Franssen-du Maine Wethouder, 1e loco-burgemeester
  3. Peter van Dijk Wethouder, 2e loco-burgemeester
  4. Pernell Criens Wethouder, 3e loco-burgemeester
  5. Koos Krook Wethouder, 4e loco-burgemeester
  6. Guus van der Put Wethouder, 5e loco-burgemeester vanaf 03-07-2024 tot 17-10-2024

Commissies

Commissieleden

Bekijk pagina
Leden van Commissieleden
  1. José Appels Commissielid vanaf 01-01-2024
  2. Servie Beekmans Commissielid vanaf 01-01-2024
  3. Eric van Daal Commissielid vanaf 01-01-2024
  4. Njord van Erck Commissielid vanaf 26-03-2024
  5. Govert van Gorp Commissielid vanaf 01-01-2024
  6. Jeroen Henrickx Commissielid vanaf 01-01-2024
  7. Willem-Jan van Hest Commissielid vanaf 01-01-2024
  8. Luuk van den Hout Commissielid vanaf 01-01-2024
  9. Lucien van de Sanden Commissielid vanaf 01-01-2024
  10. Maarten Scholtze Commissielid vanaf 01-01-2024
  11. Fons Smits Commissielid vanaf 01-01-2024
  12. Trix Vissers Commissielid vanaf 01-01-2024
  13. Cees Wonnink Commissielid vanaf 26-03-2024

Audit Comité

Bekijk pagina
Leden van Audit Comité
  1. Michael Meijers Voorzitter Audit Comité vanaf 09-04-2024
  2. Fons Smits Commissielid vanaf 26-03-2024
  3. Bert van der Velden Commissielid vanaf 26-03-2024

Fracties

Lijst Riel-Goirle

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van Lijst Riel-Goirle
  1. Joep van Iersel Fractievoorzitter vanaf 07-02-2024
  2. Roy van Gorkom Raadslid
  3. Erik Schellekens Raadslid
  4. Mark Verhoeven Raadslid vanaf 07-02-2024
  5. Isabelle Visser Raadslid

Gezond Verstand Goirle Riel

4 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gezond Verstand Goirle Riel
  1. Corné de Rooij Fractievoorzitter
  2. Teun van den Brand Raadslid
  3. Joris Duijsters Raadslid
  4. Nancy Jansen-van Iersel Raadslid
  5. Jeroen Henrickx Commissielid vanaf 01-01-2024
  6. Maarten Scholtze Commissielid vanaf 01-01-2024

Pro Actief Goirle

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van Pro Actief Goirle
  1. Bert van der Velden Fractievoorzitter
  2. Ad van Elsacker Raadslid
  3. Njord van Erck Commissielid vanaf 26-03-2024
  4. Govert van Gorp Commissielid vanaf 01-01-2024

PvdA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Antoon van Baal Fractievoorzitter
  2. Maggie de Jong Raadslid
  3. Lucien van de Sanden Commissielid vanaf 01-01-2024
  4. Cees Wonnink Commissielid vanaf 26-03-2024

VVD

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Ad van Beurden Fractievoorzitter
  2. Niels Verschuuren Raadslid
  3. José Appels Commissielid vanaf 01-01-2024
  4. Trix Vissers Commissielid vanaf 01-01-2024

D66

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Piet Verheijen Fractievoorzitter
  2. Michael Meijers Raadslid
  3. Willem-Jan van Hest Commissielid vanaf 01-01-2024
  4. Luuk van den Hout Commissielid vanaf 01-01-2024

CDA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Ineke Wolswijk Fractievoorzitter
  2. Eric van Daal Commissielid vanaf 01-01-2024
  3. Fons Smits Commissielid vanaf 01-01-2024

Arbeiderspartij Goirle-Riel

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van Arbeiderspartij Goirle-Riel
  1. Arno de Laat Fractievoorzitter
  2. Servie Beekmans Commissielid vanaf 01-01-2024
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens

2018

Ophalen gegevens

2017

Ophalen gegevens

2016

Ophalen gegevens

2015

Ophalen gegevens

2014

Ophalen gegevens

2013

Ophalen gegevens

2012

Ophalen gegevens

2011

Ophalen gegevens

2010

Ophalen gegevens

2009

Ophalen gegevens

2008

Ophalen gegevens

2007

Ophalen gegevens

2006

Ophalen gegevens

2005

Ophalen gegevens